Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csinál egy orvos, ha a...

Mit csinál egy orvos, ha a szokásos 3. havi kontrollnál megmondom, hogy nem szedtem a gyógyszert?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 21:42
 1/4 anonim válasza:
Attól függ,hogy mire kell gyógyszert szedned?
2014. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt néha én is bejátszom. Nem lesz nagyon mérges, mivel nem neki az érdeke. Elmagyarázza, hogy miért fontos h szedd, felír receptet, ha kicsi vagy talán beszél a szüleiddel
2014. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagykorú vagyok, nem tudom, hogy elmondjam-e, nem tudom hogyan reagálná le. Kicsit magamba roskadtam, mert 1 éve szedem és semmi javulás. Mindent betartok, amit mond és semmi... De félek, hogy le fog cseszni vagy hogy teljesen közömbös lesz. Tudom, hogy szednem kéne, de állandóan elfeljtem beszedni, amióta nem látom értelmét a szedésének.
2014. dec. 2. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nem hat, hátha kapsz rá másik gyógyszert.
2014. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!