Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet kérni vérvételt puszta...

Lehet kérni vérvételt puszta kíváncsiságból, hogy milyen a vérképem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
lehet 3000 ft
2014. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy fizetni kell érte. A törvény szerint a TB támogat évente 1 vérképet bármiféle indok nélkül.
2014. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, csak el kell menni az orvoshoz, hogy megírja a beutalót. Aztán időpontot kell kérni. Ja és azt is tudni kell, miféle vérképet csináljanak? Nagyon sok félét lehet, és az ára is úgy változik. Viszont ha beteg vagy, és az orvos azért küld el, akkor mindegyik ingyenes. De azt nem te kéred, hanem az orvos írja elő. Jut eszembe: ez nem játék...
2014. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Általános vérképet lehet. Elmész a háziorvoshoz, megmondod, hogy fáradékonynak és gyengének érzed magad, vérszegénységre gyanakodsz, és ír egy beutalót.
2014. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bulimiából gyógyultam és azért kíváncsi lennék.

Köszönöm a válaszokat:-)

2014. dec. 6. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ajánlott is időnként, pl. évente egy "teljes labort" csináltatni. De magánlaborban pénzért bármikor csináltathatsz.
2014. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

30-as férfi vagyok,eddig szinte nem is voltam orvosnál.Most elmentem a dokihoz azzal,hogy mivel 30 vagyok és nem járok orvoshoz,szeretném tudni milyen az egészségi állapotom,szeretnék vérvételt.Szó nélkül adta a beutalót és egy nagy laborvizsgálatot csináltak ingyen.

Te ha bolémiás voltál,pláne kapsz beutalót ingyen,ha kérsz a háziorvosodtól.

2014. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!