Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felírhatja nekem a Roaccutan-t...

Felírhatja nekem a Roaccutan-t a bőrgyógyász, vagy fogad-e egyáltalán ha nincs pesti bejelentett címem?

Figyelt kérdés
3 éve szedtem Roaccutan-t, de miután abbahagytam egy évre rá újra kijöttek a pattanások, bár nem annyira durván, mint azelőtt. Most szedek fogamzásgátlót, de semmit nem használ. A helyi bőrgyógyászhoz nem mehetek, mert annyira bunkó, hogy leordítaná a fejemet egy ilyen ötlettel.Egyébként Pesten élek, de nincs bejelentett lakcímem, így elmehetek pesten bőrgyógyászhoz, aki fel is írná nekem a gyógyszert?
2010. jan. 31. 16:11
 1/2 anonim válasza:
Privát bőrgyógyászhoz oda mész, a hová akarsz. Nyilván többe kerül, mint az SZTK és valószínűleg laborvizsgálat nélkül nem is fogja felírni a Roaccutant, ha felírja, akkor pedig csakis rendszeres kontrollal, minimum havi rendszeres laborvizsgálattal. A Roaccutan nagyon durva. Felületi kezelés nem használ? Vény nélkül kapható az Aknesol, nekem elég jól bevált.
2010. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon megfontolnám ezt a méreg beszedését. Pl. az alábbi cikk miatt...


Ezt annó Én is szedtem pár hónapig, de szerencsére jött a megvilágosodásom. SZÖRNYŰ!!! -->


"Egy ismerősöm a minap belehalt a Roaccutan mellékhatásaiba. Nem fogtok hallani róla a hírekben, mert a gyógyszergyár szerint ez nem bizonyítható. A lánynak komoly májproblémái mellett leállt a veséje. 22 éves volt..."

Szóljon érte, és a Roaccutan pattanástalanító gyógyszer ellen ez a régebbi cikk: [link]

2012. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!