Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Be kell feküdnöm a kórházba,...

Be kell feküdnöm a kórházba, de a doki azt mondta, hogy szliveszterre már otthon lehetek. Tényleg?

Figyelt kérdés
Valaki már volt így? Tényleg nem kell benn feküdni az ügyeleti időszakban? Tudom, a doki nyilván tudja, csak kicsit furi nekem. Mindig ünnepek előtt szokták elengedni a népeket, ünnepi időszakban nem tapasztaltam még kifelé mozgást vagy nem feküdtem még olyan helyen...
2014. dec. 14. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen panaszokkal, melyik osztályra?


Nem mindegy, hogy pl. szülni mégy és max. 5 napot leszel bent, vagy pszichiátriára utaltak és minimum 1 hónapig ott is tartanak. Az ügyeleti időszaknak ehhez semmi köze, csakis a betegséged oka és kezelési módja számít.

2014. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a doki ezt mondta, akkor otthon lehetsz addigra, mi nem tudhatjuk, hogy mi bajod van és az mennyi kórházi benttartózkodást igényel. Amúgy bármikor kiengedhetnek, ünnepek alatt is, hiszen ügyeleti ellátás akkor is van, orvosok akkor is vannak.
2014. dec. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagy bajod, akkor ügyeleti időszakban haza szoktak engedni. Én is voltam bent, hétvégén otthon voltam, vasárnap este meg mentem vissza.
2014. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!