Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kedden még csak megfázás...

Kedden még csak megfázás volt, de ma megnéztem a torkomat és látom hogy gennyes a mandulám. Péntek van dokihoz már nem tudok elmenni mert bezárt. És hétvégén nincs doki, hogy tudom otthon kezelni vagy mit tudok tenni hogy ne rosszabbodjon? :\

Figyelt kérdés
Kedden voltam orvosnál kicsit rossz volt a torkom, azt mondta szopogatós tablettát és coldrexet szedjek. Szedtem is de ma kezdem érezni hogy egyre gyengébb vagyok és egyre rosszabb. És megláttam hogy mandulám bevan gyulladva és nem tudok mit csinálni doki nem lesz a hétvégén.

2013. aug. 9. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. hörghurutos asztma! Ez veszélyes nagyon
2013. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alapból is asztmás vagyok, de most semmi asztma nincs benne, nem köhögök és nem is "sípol" a tüdőm. Kicsit le van rakódva de az a megfázás miatt. Biztos vagyok benne hogy mandulagyulladásom van mert gennyes és nagy. Csak azt szeretném tudni hogyan tudom 3 napig megoldani hogy ne legyen rosszabb vagy akár múljon el, mert dokihoz csak hétfőn tudok menni.
2013. aug. 9. 17:08
 3/4 anonim válasza:
A választ nem tudom, de nekem pont akkor rosszabbodik a torokfájásom amikor strepsils-t szopogatok. Anélkül 2 nap alatt elmúlik teáktól és pl Coldrextől maga a fájás. A tabletta meg 1 órára csillapítja, de utána sokkal erősebben fáj.
2013. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tantumverdét szedek, de sokat nem segített.. Most sós vízzel gargalizálok és kamillateát iszok hátha jobb lesz kicsit csak félek hogy 3 nap alatt nem fogja ez visszatartani.
2013. aug. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!