Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan helyezzem fel a Caneste...

Hogyan helyezzem fel a Canesten hüvelykúpot?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nagyon viszket a hüvelyem, sima canesten gombásodás elleni krémmel kentem, de nem javul, ezért anyukám vett hüvelykúpot. Nem találtam róla képet a neten, de egy csepp alakú dologról van szó, aminek a szélesebb részét kéne betolnom. Egy probléma van: 16 éves vagyok, nem volt semmilyen szexuális tapasztalatom, nem ujjazom magam, tampont se használok, mert még a mini se megy be. Fogalmam sincs mit csináljak, és hihetetlenül kétségbe vagyok esve.

2014. dec. 20. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a kúp felhelyezése nem nagy ördöngősség. Hátadra fekszel, szétteszed a lábaidat fogod a kúpot és szép lassan felhelyezed. Észre se veszed az égész 3 másodperc. A kúpok kölönben is a meleg hatására olvadnak, tehát fájdalmat se okoz. Ha felhelyezted felhuzod a bugyid és egy ideig nem kelsz fel. Legjobb ezért este felhelyezni alvás előtt. Ha pedig hüvelytablettát vettetek, azt felhelyezés előtt tedd egy másodpercre a csak alá. A felhelyezés meg ugyanugy megy.
2014. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasznáj betétet is, mert folyni fog kifelé is a gyógyszer, a vivőanyag
2014. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!