Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candidát állapított meg az...

Candidát állapított meg az orvosom és felírt mikogal hüvelykúpot, fluconer gyógyszert és canesten krémet, de 4 nap után se múlt el és 4 napig kellett szedni a gyógyszereket. Miért nem gyógyultam meg?

Figyelt kérdés
annyiba enyhültek a tüneteim ,hogy nem viszket ,de a fehéres anyag megmaradt a kisajak és a nagyajak között, és a csípős fájó érzés is vizeléskor ill. utána. Valami tanács? Úgy gondoltam jövőhéten megint elmegyek, de már 2.ra megyek az elmúlt időszakba és félek ,hogy már lassan az agyára megyek, orvos változtatáson is gondolkozok, mert nekem nagyon nem szimpatikus.

2013. ápr. 22. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A kezelés,amiket kaptál jó. A Fluconer elnyújtott hatású,úgyhogy még hatni fog. Viszont,ha van partnered,Őt is kezelni kell.Illetve a gyógyszert makacs esetben,meg lehet ismételni 3 nap és 1 hét múlva. Ha nem szimpatikus az orvos,akkor tényleg váltsál,de a kezeléssel nincs baj.
2013. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, és azt nem tudod ,hogy mennyi idő míg teljesen elmúlik? A partner is kezelve van szintén ezzel a tablettával
2013. ápr. 22. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a kezelés befejezése után 4-5-nappal nem múlik elmenj vissza,lehet,h Neked szükséged lesz még 1 tablettára.A partnerednek elég az 1.
2013. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!