Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj az orr endoszkópos vizsgál...

Fáj az orr endoszkópos vizsgálata? Illetve ez orrpolip lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég meg voltam fázva, úgy 2 hete, és úgy 1 hete nem kapok rendesen levegőt az orromon. Néha az egyik orrlyukamon kapok levegőt, aztán nem. Főként kifújni nehéz a levegőt a orromon, beszívni könnyű. Fájdalmaim nincsenek. Porallergiám is van, de egyszer sem fordult még velem elő ez.


Anyu szerint maradt valami az orromban, ami nem jött ki a megfázás alatt ,de nem hiszek neki.. Szerintem orrpolipom van, és félek, hogy ha elmegyek orvoshoz, akkor megkínoznak ilyen endoszkóppal.


Nektek már volt? Tapasztalataitok?



2014. dec. 23. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha orrcseppet folyatok az orromba, akkor egész jól tud szelelni az orrom. Nem tudom ez számít-e valamit.
2014. dec. 23. 16:47
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínűbb az orrsövényferdülés..én is hasonló panaszokkal kűzdök és készítem fel magagm a műtétre
2014. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De 23 vagyok és eddig semmi ilyen problémám nem volt. Vagy ez így később is kialakulhat? O.o
2014. dec. 23. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy lehetőség, amit írtam, ettől függetlenül még lehet orrpolip is vagy más

[link]

2014. dec. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézetem majd. Mindenesetre mikor csöpögtetek az orromba, akkor alig 3-4 perc alatt kitisztul és teljesen kapok levegőt, 1 nap múlva meg megint dugulásom van. Érdekes.. nem tudom, hogy ha polipom vagy orrsövényem lenne, akkor kitisztulna-e az orrom tőle ilyen hamar.
2014. dec. 25. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!