Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalatokat várok anyajegy...

Tapasztalatokat várok anyajegy-leszedés témakörben. Van akiknek az arcáról távolították el, vagy hallottak ilyen tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Rengeteg anyjegy van az arcomon, és mintha havonta nőne ki másik. Borzasztóan zavar, vannak kisebbek a bőrrel egyvonalban, nagyobbak kissé kiemelkedve, és van egy teljesen kiemelkedő is az államon. Szóval van minden.:)

Aki vetetett már le valamelyik tipusból, kérem írja meg hol csináltatta, és hogy maradt-e az arcon nyoma, illetve a folyamatot.

Tudom: vizsgáltassam ki őket, ezen gondolatokat mellőzzük kérem!:)

Köszönöm!


2010. febr. 3. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne légy gyerek!!! Tessék elmenni bőrgyógyászatra, és ott szépen megvizsgálják egytől egyik őket. A makacsságod nem vezet eredményre. Egyik orvos sem fogja megcsinálni, hogy , csak úgy nekiáll és leszedi mindet. Van már lézeres anyajegy eltávolítás is. De hogy hol nem tudom, valszínű a Bőrgyógyászati Klinikán.
2010. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mert kivizsgálták már őket, nincs velük baj. Én arra vagyok kiváncsi hol lehet leszedetni, lehetőleg magánúton. Sok klinika van a neten, de talán saját tapasztalattal könnyebb választani.
2010. febr. 3. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok anyajegyet elővigyázatosságból szednek le, még mielőtt baj lenne vele. Én is bőrgyógyásznál kezdtem, de nekem nem volt olyan szerencsém, mert szörtüssző akart lenni az anyajegyben, ami nem ritka, és begyulladt.

Elég nagy anyajegy volt, nem csak olyan pinduri.

Területileg én Győrhöz tartozom, oda adott a bőrgyógyász beutalót az égésplasztikára, ott vették le - azt mondta, hogy ott szebben ellátják az ilyen sebeket.

Kb 15 perc volt az egész beavatkozás, nem fájt sem akkor sem pedig utána. Kb 1 hét amíg megjött a szövettan eredménye, mert azt ugye mindig csinálnak.

Nekem ez pont nyáron volt, így azt javasolták, hogy ha kimegyek a napra ragasszam le a sebet, és használjak a jövőben az arcomra fényvédős krémet. A seb szépen begyógyult, csak közelről lehet látni! Úgy vagyok vele, hogy inkább 1-1 heg legyen rajtam, mint egy problémás anyajegy! Ha szeretnéd levetetni akkor most, vagy ősszel érdemes azt mondják a hozzáértők. Vigyázz magadra!

2010. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj az anyajeggyel anyumnak most szedték le mert állandóan kaparta amikor nem figyelt és nemcsak ronda fekete lett hanem elég nagy. Nagyon hamar megvan a műtét semmi kockázat. nem is altatnak csak érzéstelenitő.
2010. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy marad heg, ha leveteted. Te tudod, hogy a heget vagy az anyajegyet tudnád elviselni jobban.

Én Nagy Zoltánt tudom ajánlani:

[link]

2010. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!