Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kattog a fülem amikor nyelek,...

Kattog a fülem amikor nyelek, meg amikor a nyelvem picit hátrább tolom a szájpadlásom felé. Azt mondják, a fülzsír miatt. Kimosassam?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a füleddel lesz gond. Nekem igy kezdődött a fülgyulladásom. először azt hittem h az állkapcsom kattog majd räjöttem h a fülemben vmi. aztän nyilalt viszketett, a kövezkező az volt h a fültisztito sem fèrt be a fülembe ugy bedagadt és ha nyeltem behasitott a fejembe is.

a válasz: mosd ki ha tudod, de a fülèsz csinäl neked egy olyan 'beöntèst' h nem valoszinű h gondod lesz belőle. Ez nem szègyen, sőt mèlyre nem is lenne szabad benyulni fülpiszkälóval, otthon meg nem tudod ugy kiöbliteni mint szakemberek. Nyugodtan menj és kérj egy fülmosást!

21f

(megjegyzem, h nekem huzatot kapott a fülem, de a felgyülemlett zsirtól is begyulladhat a füled, ugyhogy kezdj vele vmit gyorsan!)

2014. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Zöldkéz:) Sajnos csak a szünet végén tudok elmenni,addig remélem nem lesz rosszabb.. :)
2014. dec. 27. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet fülkürt hurut, nem vagy megfázva, vagy nem voltál? Orrcseppet használj 1-2 napig, Novorint, ha rosszabbodik akkor hétfőn gégészet.
2014. dec. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg voltam fázva. Sajnos hétfőhöz egy hétre tudok csak elmenni fülészetre, mert szünet van, és nem tartózkodom otthon.
2014. dec. 27. 09:10
 5/7 A kérdező kommentje:
És kb olyan fél éve csinálja
2014. dec. 27. 09:11
 6/7 szamo77db ***** válasza:
100%
Kár, hogy így elhanyagoltad! De most akkor irány a fül-orr-gége szakrendelés, ahol segíteni tudnak neked. Ne várj még fél évet!
2014. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen! :)
2014. dec. 27. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!