Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » VÉRVÉTEL! Kéne mennem? (többi...

VÉRVÉTEL! Kéne mennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval...Megpróbálom 'röviden' :


Annyi lenne,hogy voltunk az orvosnál mivel én is köhögök.

Eléggé sápadt szoktam lenni(mindig),és az orvos gondolkozott hogy nincs-e vashiányom, ezért elküldött vérvételre. Mivel 12 éves vagyok,és soha nem volt komoly bajom/betegségem,így vérvételen sem voltam még.

Olvastam a vashiány tüneteiről;(fáradékonyság,memóriazavar,stb..), de nekem egyik sincs,étvágyam is van. Anya azt mondta nem kötelező elmenni a vérvételre,meg persze félek is.


Érdemes lenne elmennem? Vagy felesleges? Köszönöm a válaszokat.



2014. dec. 29. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Belehalni nem fogsz, és szerintem ha még nem volt,egyszer nem árt. Sosem tudni,mit találnak. Lehetőleg semmit,de szerintem jobb tudni. Én kíváncsi lennék.
2014. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy felesleges. Nincs mitől tartanod, egy kis tűszúrás az egész, injekciót is kaptál már egy párszor, annál nem lesz rosszabb, hidd el. Inkább menj el, és legyen rendben minden leleted, mint hogy későn fordulj orvoshoz. Lehet, hogy most még csak egy kis sápadtság, de ahogy nősz, a szervezeted nem tud esetleg lépést tartani, és akkor jönni fognak elő a tünetek, amiket felsoroltál. Ha pedig időben elkapják, akkor lehet, hogy egy kis vaspótlással helyreáll minden, és nem kell megvárni, amíg valóban tüneteket okoz, amik igen kellemetlenek.
2014. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el, a vérvétel nem fáj, 1 mp a szúrás és gyorsan leveszik a vért, és legalább kiderül, hogy minden rendben van-e. Ha az orvos adott beutalót, akkor el kell menni, mert máskor is mész még ahhoz az orvoshoz.
2014. dec. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm a válaszokat!

El fogunk menni.:) Mostmár nem tartok tőle:)

2014. dec. 30. 23:38
 5/5 anonim válasza:
rutin, menj el! lehet nem vashiány, hanem valami más, és így lazán rájönnek. legalább lesz megoldás:) nem kell tartani tőle, még matricát is kaphatsz!:D
2015. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!