Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Végbél tükrözést tudnak...

Végbél tükrözést tudnak altatás alatt csinálni?

Figyelt kérdés

Mennem kell végbéltükrözésre és egyik magán orvos úgy hirdeti magát hogy altatás alatt csinál. Milyen ez pontosan tud valaki róla valami infót? Melyik a jobb? Utána ugyan úgy fáj mint ha nem altatás alatt lett volna csinálni?


Köszi a válaszokat előre is.


2015. jan. 7. 06:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az eredményről tájékoztass,hogy tudjam ,minden rendben volt.
2015. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Végbél tükrözést megcsinálták, ott nem találtak semmit, az orvos elküldött vastagbéltükrözésre is, de azt is magánorvosnál csinálom meg, mert itt a korházban elég barbár módon csinálják.
2015. jan. 10. 22:22
 13/19 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne hogy aki maszek alapon volt vastagbél tükrözésen annak mennyibe került?
2015. jan. 12. 16:05
 14/19 A kérdező kommentje:
Aki olvassa annak leírom, hogy pénteken voltam vastagbéltükrözésen, bódítást kértem, az első kanyarulat fájt csak, nagyon jól csinálta az orvos. Magán rendelésbe 20.000 Ft volt, de nem sajnáltam rá a pénzt. Hála Istennek semmi komolyabb baj nincsen.
2015. jan. 27. 19:02
 15/19 anonim ***** válasza:

Sikerült 20.000 forintért találni? Az szép. Vidéken volt?

Én Budapesten élek, és amiket én néztem, azok mind 60-120.000 között mozogtak.

2015. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen vidéken volt, őszintén megmondva én is sokkal többre számítottam.
2015. jan. 28. 18:42
 17/19 anonim ***** válasza:
Engem nem altattak a colonoscopiához, ma volt, én csak egy egyszerű vizsgálatra mentem, az orvos csak annyit mondott, megnézi, mi vérzik,megtükrözött. Semmire nem készültem, nem is fájt. Colonoscopia áll a leleten,úgyhogy az volt. Debrecenben G Kiss Gyula csinálta. 20/L
2015. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17:

Biztosan colonoscopia volt az? Egy kb 1,5 méteres vékony csövet dugtak fel, vagy pedig egy 20 centis vastagot?

2015. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Már egyszer leírtam, AZ ÁLLT A PAPÍRON, hogy colonoscopia volt és nem pici csövet dugtak fel. Nem fájt, amúgy meg annak fáj, akinek gyulladt a bele vagy fekélyes, nekem pl. "csak" aranyerem volt és vérzett. Nem fájt amúgy sem, a vérzés volt kellemetlen, ezért mentem dokihoz. Dr G Kiss Gyula Debrecenben az elsőszámú gasztroenterológus, szerintem nem ír hülyeséget a papírra. És tényleg nem volt vészes. Nekem az a fura, ha már szült nők kérdezik, hogy milyen durva volt. Ha valaki egy gyermeket világra hozott, mit neki egy tükrözés?! Én még nem szültem, de még így sem volt durva. No para, annyira azért nem fatális! :) 20/L
2015. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!