Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reggel 7-re megyek vérvételre....

Reggel 7-re megyek vérvételre. Éhgyomorra kell menni. Este hánykor ehetek egy nagyot utoljára?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Este nyugodtan vacsorázz meg.
2015. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6 után már ne egyél, és éjfél után pedig már ne igyál
2015. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neme műtét előző...hanem vérvétel. Ehetsz még éjfélkor is ha éhes vagy. Inni meg ihatsz vizet, sőt kell is vérvétel előtt.
2015. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, persze!

Doki mondta, hogy nyugodtam ihatok. Sőt ajánlotta, hogy indulás előtt igyak egy pohár vizet.


1. Nekem épp ezzel van a bajom. Van, hogy 10-11-kor fekszem, de van, hogy csak 2-kor.


Ha éjféltől nem eszek az kb. jó?

2015. jan. 14. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:

szinte majdnem hetente járok az utóbbi másfél hónapban vérvételre, szóval tudom, miről beszélek... :)


kérdező, este hat után már ne nagyon egyél, főképp ne nehéz, zsíros ételt

az ivás része pedig attól függ, milyen vérvétel lesz pontosan, ha cukrot néznek, akkor éjfélig ihatsz, ha más, akkor ihatsz reggel is, de csak keveset

2015. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagy, látom tényleg tudod miről beszélsz idióta.
2015. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagy bölcsességre vall egy ismeretlen embert sértegetni ;)
2015. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na voltam. Ittam reggel este, ahogy jól esett. Doki mondta, hogy az nem zavar be a cukor mérésbe, csak ha eszek, vagy pl: cukor van a teában/ vízben.
2015. jan. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!