Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonvizsgalat miatti vervete...

Hormonvizsgalat miatti vervetelre ehgyomorra kell menni vagy sem? Holnap delutan kettore kaptam idopontot. Akkor addig nem is ehetek semmit? Hogy fogom kibirni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én éhgyomorra mentem, bár igaz reggel, és nekem mondták is, hogy ne egyek előtte....
2008. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha. Köszi. Bár nekem nem mondta az orvosom. Akkor majd kibirom valahogy.

Vizet azért lehet inni?

2008. nov. 13. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nögyogyászati hormonvizsgálat elött lehet enni !

De legjobb ha felhivod öket és megkérdezed, nálunk nem kell éhgyomor.

2008. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem én, de azt mondta a nő a telefonba, hogy úgy menjek, ahogy az orvosom mondta. Az orvosom nem mondta, hogy nem ehetek és most már nem tudom felhivni, mert késő van.
2008. nov. 13. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk Nögyogyászaton nem kell éhgyomorra lenni, ha hormonvizsgálatra jössz, ez tuti!! De jobb ha felhivod öket, nem kell az orvost keresni, hanem a szakrendelésen az asszisztenst, az még jobban tudja !!
2008. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!