Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a vélemény az új terhesgond...

Mi a vélemény az új terhesgondozásról és a győri terhesgondozó laboratóriumáról?

Figyelt kérdés
Egészségügyi szakdolgozóként (védőnő vagyok) szomorúan tapasztalom, hogy az új terhesgondozási rendszer nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Külön felháborítanak a gondozott kismamáim által a győri terhesgondozó laborjában suerzett tapasztalatok. Nem elég, hogy arrogáns és lekezelő hangnemben beszélnek a vérvételre jelentkező kismamákkal, a laboreredményeket csak kivételesen ritka esetben adják ki dél előtt, a legújabbak szerint már elküldika kismamákat, ha a nem az általuk megfelelően kitöltöttnek vélt beutalókkal érkeznek. Tudom, hogy ők is szabályokhoz vannak kötve, de 30-60 km-t utaztatni a kismamákat szerintem szintén embertelenség. Az anyagi vonzatáról nem is beszélve... Mellesleg ilyenkor (járványveszélyes) időszakban sorban állni a beutaló javításáért a háziorvosnál kifejezetten veszélyes. Szeretném, ha írnátok a tapasztalataitokról, mert egy fecske ugye nem csinál nyarat, de így esetleg van esély a változtatásra! Előre is köszönöm.

#labor #terhesgondozás #győri terhesgondozó
2015. jan. 20. 14:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!