Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kecskeméten hogy működik a...

Kecskeméten hogy működik a terhes gondozás? Van itt olyan aki az uj korházban kezdett járni?

Figyelt kérdés

Hanyadik héten kell először felkeresni a terhes gondozót? be kell jelentkezni? telefonszámot tudnátok adni!

Mindenkinek a segítségét előre is köszönöm!!



2014. nov. 25. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A 12. héten kell felkeresni a terhesgondozót. 06-76/519-900 (8363-as mellék). Valamint kell kérned UH-ra is időpontot, 519-860 a telefonszám, reggel 8-9 között, délután 14-15 óra között hívhatod. Az UH kb. fél órával legyen a terhesgondozás után. A terhesgondozáson fogsz kapni beutalót vérvételre is. Az is aznap van, arra nincs időpont, küldenek tovább szépen sorban.

Az új szárnyba a Nyíri útról tudsz bemenni. Balra kell tartani, narancssárga a "fejléce" a nőgyógyászati résznek, ez tudom, hülyén hangzik, de nagy üvegfalak vannak, és narancssárga fent a színük. Nagy betűkkel ki van írva, hogy Ambulancia, ott tudsz bemenni, és ott már megtalálod, de van recepciós is, aki elirányít. Terhesgondozás már reggel héttől van, egy páran általában várnak már ott, de halad.

2014. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!! nagyon kedves vagy!!

mennyi idővel kell időpontot kérnek a terhesgondózóban, most még 8 hetes vagyok, ráérek még hivogatni őket vagy elötte kb 2 héttel fel kell keresni?

2014. nov. 28. 15:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Én hat hetesen már hívtam őket. :) De lehet, hogy ennyire nem kell sietni, őszintén szólva nem tudom.
2014. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

6 hetesen már adtak időpontot a terhesgondozóba?

most hány hetes vagy? :)

2014. nov. 28. 18:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Adtak, mert nem kérdezték, hogy hány hetes vagyok, csak mondtam a napot,hogy mikorra kérek időpontot.

Hány hetes vagyok? Mára vagyok kiírva a kicsivel. :)))

2014. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De jó neked, akkor könnyű es gyors szülèst kivanok neked!!! Es koszonom a srgitseged!! Szèp napot
2014. nov. 29. 12:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm, még mindig bent van. :) Reggel voltam NST-n, de negatív. Úgyhogy nyugodtan kérdezz, valószínűleg már mindenen túl vagyok. :)
2014. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tulleni már én is túl vagyok kétszer :))

3. babát várom... csak itt mindig változik a rendszer és most hogy az uj helyre költözött a szülészet nem tudtam hogy hogyn működik :)

de köszönöm szépen :)

2014. nov. 30. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor te vagy elöl, nekem első baba (lenne, ha végre megmutatná magát kint is).
2014. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nyugi már nincs sok hátra, tudom az utolsó napok a ,,leghosszabbak" én mind 2-t 40+5 napra szültem :)

nekem hosszabb a ciklusom mint 28 nap, ez is számít

2014. nov. 30. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!