Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha felhívom a kórházat akkor...

Ha felhívom a kórházat akkor adnak nekem információt a beteg állapotáról és, hogy ott kezelik e az adott illetőt? Ha igen mikor lehet hívni a kórházat?

Figyelt kérdés
Egy lány állapotáról szeretnék információt kapni.. Tegnap még interneten keresztül beszéltem vele aztán egyik pillanatról a másikra nem írt semmit és azóta sem adott magáról életjelet! :( Közös ismerősünk nincs egy sem mivel 2 hete ismerjük egymást.
2015. jan. 27. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kizarolag kozeli hozzatartozonak adnak ki informaciot. Ha nem igy lenne, a korhazi alkalmazottat azonnak kirugnak.
2015. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak közeli hozzátartozóknak adnak infókat.
2015. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy ott fekszik-e, azt valszeg megmondják, de az állapotát szerintem csak a hozzátartozóknak mondják el, mivel az orvosi titok.
2015. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jan. 27. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak lekoptatott, nem kórházba került...
2015. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre előjött a jó magyar mentalitás, csak a negatív hozzászólás. Csoda is lett volna ha valaki nem írja ezt. Isteni csoda lett volna komolyan. Képzeld el nem koptatott le azóta már telefonon is beszéltünk és képzeld holnap utazok hozzá meglátogatni. Csupán azért nem volt elérhető mert háromszor műtötték utána meg sokat aludt! Lehet téged sem ártana agyban megműteni,hogy pozitív hozzászólásokkal bombázd a kérdéseket!
2015. jan. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!