Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a tatabányai Szent Borbála Kórházban?

Figyelt kérdés

Mennyire voltatok megelégedve az ellátással? Milyenek az ott dolgozók? Igazából mindenre kiváncsi vagyok! Koszonom! :)

Olyanok is írhatnak akik ott fognak szülni... :)



#szülés #Tatabánya #Szent Borbála #szülészet Tatabánya
2015. jan. 29. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Márciusban szültem, programozott császárom volt, volt fogadott dokim. Összesen 6 napot töltöttem bent (2 nappal hamarabb kellett befeküdnöm), illetve a kisbabám még 10 napot töltött a PIC-en (ez idő alatt bejártunk hozzá, nem lakunk messze a kórháztól). Csakis a legjobbakat tudom elmondani a kórházról, a dolgozókról, végtelenül hálás vagyok nekik. A kórtermek szépek, tiszták, mindegyikben bent van a mosdó. Hogy a felépülésem a császár után gyors volt, annak köszönhető,h ebben a kórházban nem hagyják fetrengeni az anyukákat, hanem mindenkit egyenként felültetnek, elkísérnek a mosdóba. Bármit kértünk, a lehetőségeikhez képest azonnal teljesítették a nővérek. Minden orvos nagyon rendes volt (nem csak a saját dokim). Volt egy roma szobatársam, akinek nem volt fogadott orvosa, vele is mindenki ugyanolyan szépen bánt, mint velem. A csecsemősök közt van, aki fásultabb, de a babáinkat rendszerint "kicsimnek, drágámnak, nyuszifülnek" szólították. Ezen különösen meglepődtem, mert még a védőnők is mondták,h a csecsemősök sajnos elég bunkók (nem így fejezték ki magukat azért, de a lényeg ez volt). Mikor a babám lekerült a PIC-re, nagyon összetörtem, rengeteget sírtam. Ekkor is nagyon sok lelki támogatást kaptam a dolgozóktól (orvosok, nővérek egyaránt). A PIC-ről is csak szuperlatívuszokban tudnék mesélni, de reméljük erre nem lesz szükségeteket :)

A kaja nem egy nagy szám, de én jóllaktam mindig.

Az én véleményem,h a szobatársakon múlik minden. Nekem nagy szerencsém volt velük is.

Egyébként minden hónap vmelyik keddjén van szülőszoba-látogatás, ahol a kórházi védőnő szép sorban mindent elmond, megmutat. Nagyon hasznos. Mondjuk most a látogatási tilalom alatt biztos nincs, de a védőnődnél feltétlen érdeklődj utána!

Minden jót kívánok Nektek :D

2015. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huu köszönöm szépen, hogy írtál. Örülök, hogy ilyen pozitív vélemennyel vagy, meg is nyugodtam kicsit. :) Nincs a környezetemben sajnos kisgyermekes anyuka vagy kismama akitől infot szerezhetnék úgyhogy tényleg köszönöm. :)
2015. jan. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!