Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szült mostanában a tatabány...

Ki szült mostanában a tatabányai Szent Borbála Kórházban?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallok sajnos a kórházról és már 39 hetes vagyok. Ettől az egytől félek, hogy szemét módon fognak velem viselkedni.

A Málik doki az orvosunk. Nagyon szeretem, remélem így azért kedvesebbek lesznek velünk.


2015. jan. 7. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én két éve szültem de nem hinném, hogy sok minden változik ennyi idp alatt.Egy csecsemőápolón kívül mindenki nagyon kedves volt. Az orvosokra se tudok rosszat mondani igazából. Én rooming-in szobában voltam, szép, tiszta volt és minden szobához külön volt a zuhanyzó és wc aminek külön nagyon örültem. Szóval nekem egyáltalán nem volt rossz élmény az a három nap bent. A Málik meg nagyon jó doki :-) A lehető legkönnyebb szülést kívánom! :-)
2015. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dokid a főnök egyik kiskedvence, szóval minden rendben lesz veled :) Ha rooming-inben leszel, akkor pláne, ha császár, az már egy kicsit más tészta, de kibírható. Nyugi, fogadott dokival túlélhető simán :)
2015. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nem volt fogadott orvosom de mindenki nagyon kedves és segítőkész volt.

márciusban szültem

2015. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Márciusban volt császárom. Semmi rosszat nem tudok mondani, sőt! Az ápolók nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. A császár utáni gyors felépülés nagy részben nekik köszönhető. A "rettegett" csecsemősökre sem lehet egy szavam sem, igaz volt akin már látszódott a fásultság, de ennyi. Segítettek mellre tenni a picit, felülni... stb. Nem tudom,h miért van rossz híre. Volt fogadott dokim, de minden orvos nagyon kedves volt. Sztem sokkal inkább az számít,h kik lesznek a szobatársaid. De ez meg nem kórházfüggő.

Volt olyan szobatársam, akinek nem volt fogadott dokija, vele is minden ápoló és orvos ugyanolyan kedves volt mint velem. Nehogy aggódj!

2015. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Törpbogyó ***** válasza:

Sziasztok! Én 35 hetes vagyok és nincs fogadott orvosom.

Sok rosszat hallottam én is, de próbálok pozitív maradni.

Kicsit azért aggódom, hogy ki lesz éppen az ügyeletes orvos.

2015. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!