Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másik városban felírnak nekem...

Másik városban felírnak nekem gyógyszert, ha az összes leletet viszem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hanulatjavítót kell szednem, de elnéztem a dátumot, azt hittem van még egy receptem (3 vényt kapok, 3 havonta kell mennem felíratni). Nem tudok most hazamenni, hogy ezt elintézzem. Jelenleg szegeden vagyok (itt tanulok) az itteni klinikán is felírják nekem? Minden szükséges irat nálam van hozzá?
2015. jan. 29. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk nyaraláskor volt hogy bementünk az orvosi rendelőbe páromat megcsípte valami és feldagadt. Az orvos megnézte saját nevére kiírta a gyógyszert neki. Házi orvos nem tud neked kiírni ha nem vagy betege, de a klinikán papírokkal megpróbálhatod.
2015. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!