Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem olyan súlyos gyulladt...

Nem dávid kérdése:

Ha nem olyan súlyos gyulladt pattanásaim vannak akkor is felírnak gyógyszert rá?

Figyelt kérdés
Régóta küzdök a pattanásokkal. Nem olyan nagyon csúnya az arcom de engem nagyon zavar. Minden krémet kipróbáltam már, minden kozmetikumot de csak annyi eredménye lett hogy nem nagy gyulladtak jönnek elő. de sajnos minden nap előjön 3-4 darab pattanás. most bejelentkeztem bőrgyógyászhoz és az kérdésem hogyha nem olyan nagy gyulladt pattanásaim vannak akkor felír rá gyógyszert? mert ki szeretnék próbálni egy gyógyszeres kúrát. előre is köszönöm a válaszokat. és a másik kérdésem hogy kinek milyen gyógyszer vált be?
2011. szept. 24. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fogamzásgátlót szedtem rá, és tényleg nincs 1 darab sem =).....nővérem is úgy mulasztotta el a pattanásait =)


amúgy meg szerintem nem olyan vészes az arcod, nem hiszem hogy fel fog írni gyógyszert...amúgy meg a porrá őrölt aspirin egy leheletnyi vízzel felhígítva 1 éjszaka alatt leszárítja a pattanásokat =)

2011. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod de fiú vagyok így fogamzásgátló kilőve :)
2011. szept. 24. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kifejezetten gennyesen gyulladtak voltak a pattanásaim, hanem nagyon pirosak, viszont teli az egész arcom. Felírta a doki, és azóta nincs egy sem :) Viszont a kúra nagyon kegyetlen, nagyon száraz bőrre, hajra, és szakadt szájra számíts.
2011. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!