Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 19 éves múltam és még nincs...

19 éves múltam és még nincs felnőtt orvosom. és hogy körzet szerint kell választanom vagy pedig ahova szeretnék menni aszerint?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha rossz kategóriába írtam ki a kérdést, de nem igazán tudom milyen kategóriába tartozna ez. Normális válaszokat kérek !:)
2015. jan. 30. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szabad háziorvos választás van. Tehát mehetsz a körzetis háziorvoshoz is, de választatsz mást is, aki nem a körzeti háziorvosa annak a helynek, ahol élsz.
2015. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !:)
2015. jan. 30. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a korzetihez mesz akkor legfeljebb elkuld, hogy nem fogad.
2015. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval. Ha nem a körzet szerint választasz, akkor nem biztos, hogy fogad.
2015. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A kérdés nem az volt, hogy fogadja-e majd az az orvos, akihez nem körzetileg tartozik, hanem ha orvost választ, akihez szeretne járni, az csak az lehet, akihez körzetileg tartozik. És erre írtam, hogy nincs meghatározva, hogy csak a körzetist választhatja, hanem ha ő egy másik településen, városban szeretne háziorvoshoz járni, akkor megteheti, mert szabad orvosválasztás van. Persze, ha az nem veszi fel a betegei közé, az egy másik dolog. De maga a kérdés az volt, hogy választhat-e olyat, akihez ő körzetileg nem tartozik. És igen, választhat.

2015. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy arva szoval sem emlitettem, hogy nem mehet mashoz. Hanem egy mondatban kifejtettem, hogy nyugodtan elmehet legrosszabb esetben nem fogja fogadni. Nem tudom minek kell mindig valakinek belekotni valaki valaszaba. Nem tudom minek kell mindig regenyt irni, mert nehany ember nem tudja mit jelent az, hogy szovegertes.....
2015. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!