Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fizetnem kell-e a társadalombi...

Fizetnem kell-e a társadalombiztosítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a helyzet a következő:

2,5 éve vagyok hivatalosan is magyar államoplgár (bejelentett lakcimmel) az egyszerűsített honosítási eljárásnak köszönhetően. Tulajdonomban áll egy magyar autó is (adókártyát is kaptam).

Ha bejelentett munkahelyem nincs magyarországon akkor is kötelező fizetnem a TB-ét? Elmagyerázná nekem ezt valaki? Nem szeretnék szabálysértést elkövetni!



2015. febr. 2. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, kell. Mivel magyar állampolgár vagy magyar címmel. Elmész a NAV-hoz ezt elmondod, ők elintézik és fizeted magadnak.
2015. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha eddig nem fizettem soha akkor most büntetèst kapok? Ki kell fizetnem visszamenőleg? Aki nem dolgozik az miből fizeti? Vissza lehet ezt a szolgáltatást mondani valahogy?
2015. febr. 2. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!