Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudom magam után...

Hogyan tudom magam után befizetni a Tb-t? Mennyibe kerül? Mi kell hozzá? Budapesti vagyok. Kb 1,5 éve nincs Tb-m. Kifizettetik utólag? Ha igen, mennyire számítsak? Mennyi idő alatt lehet elintézni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kifizettetik utólag! Be kell menni az APEH-hoz, náluk kell intézni. 4500 Ft havonta.
2010. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, APEH. Bizonyos népcsoportnak születési joga, hogy nem kell fizetni, de neked igen :)
2010. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát bemegyek, jelzem, hogy fizetni szeretném, megmondják, hogy mennyi az elmaradásom (bele sem merek gondolni...) kifizetem, onnantól tehát van Tb-m ha fizetem havonta? Ennyi?

Sürgős orvosi beavatkozásra van szükségem, azért kell most S.O.S a TB....

2010. febr. 10. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi.
2010. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Durván 80 rugót kell perkálnod és utána havonta 4500-öt.
2010. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

...és ha holnaptól bejelntett állásom lesz ahol fizetik utánam a tb-t akkor jogosult vagyok már orvosi ellátásra vagy akkoris utólagosan be kell fizetni? Van aki ezt mondta nekem, mármint, hogy ki kell, van aki szerint meg nem kell. Ez kissé kusza.

Köszönöm a válaszokat.

2010. febr. 10. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az akutális havi TB-d rendezve van - akár a cég által - akkor jogosult vagy ellátásra. Más kérdés, hogy az APEH-nak továbbra is tartozol a hátralékkal.
2010. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!