Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon fáj a torkom mit tegyek?

Jojo néni kérdése:

Nagyon fáj a torkom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már szopogattam el streptilst ittam meleg teát vetteb be cataflamot bekentük melkasbedörzsölővel és bekötöttük.

Segítsetek nagyon fáj . Kedden kezdtem el ezt az egészet azóta volt 39 fokos lazam most nem faj semmim lehet a cataflamtol de a torkom iszonyatosan faj segitsetek lègysziiiii



2015. febr. 6. 10:57
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
nekem is nagyon fáj, nyelni is alig tudok. én is strepsilt szopogattam, de csak pillanatnyilag segített. ha van otthon propolisz vagy erős pálinak, igyál egy kortyot, nagyon rossz érzés lesz, de segít
2015. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Fuf ez gyors volt koszi

A pálinasz az a pálinka sajnálom lehet h ez hülye kérdés de ha az akkor a vallásom tiltja az alkoholt

2015. febr. 6. 11:02
 3/28 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rágózni,mert azzal folyamatosan nedvesen tartod a nyálkahártyádat.Menj el orvoshoz,mert lehet tüszős mandulagyulladásod is, amire antibiotikum kell.
2015. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Jaj nekem :((( az baj ha mentolos a rágó

Köszi megint

2015. febr. 6. 11:10
 5/28 anonim ***** válasza:
Strephen + sok víz. Esetleg kamilla tea. Jobbulást!
2015. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
vaagy sós vízzel gargalizálj. nagyon sokat segít. első voltam :))
2015. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :(
2015. febr. 6. 11:13
 8/28 anonim ***** válasza:
Tolhatsz egy kis c vitamint is.
2015. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. febr. 6. 11:15
 10/28 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel vagy kamillával,ha van otthon Glycosept,próbáld vele ecsetelni és lehetőleg menj a gégészetre minél előbb!Hány éves vagy?Meg vannak a manduláid?Nagyon csúnya a torkod?Mutasd,tegyél fel képet!
2015. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!