Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Kovács Árpád nőgyógyászról...

Dr. Kovács Árpád nőgyógyászról (Bp) mik a tapasztalatok? Szimpatikus, jó orvos?

Figyelt kérdés
A Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat-nál szülész-nőgyógyász szakfőorvos. 23L
2015. febr. 11. 17:45
 1/5 Sidel válasza:
Szia! Esetleg te voltál nála azóta?
2015. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lekezelő már rég nyugdíjba kellett volna mennie, nagyképű lehord a sárga földig és persze meg se vizsgál csak felír valamit.Kerüld el !
2016. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is voltam nála nemrég, és velem nagyon kedves volt. Még pár poént is eleresztett. Persze gondolom mint minden embernek, így az orvosoknak is van rossz napjuk. Tehát ki lehet fogni jó és rossz pillanatokat is. Az, hogy ki, kivel milyen az sok mindentől függ, úgyhogy szerintem nem kell feltétlen más emberek élményeire alapozni, és megijedni ha másnak az adott dokival negatív élménye volt, lehet veled másképp lesz! :)
2017. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az egyik korábbi hozzászólóval. Én ugyan a magánrendelésére járok, ahol megvizsgál "rendesen", hiszen minden műszeres vizsgálat busás összegekbe kerül. Ennek ellenére ott is rendszerint beszól, megsért. Nem tudom, hogy lelkileg vagy testileg visel-e meg jobban egy-egy vizsgálat nála. Valószínűleg váltanom kell, mert egyre elviselhetetlenebb már. :(
2018. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Idős bácsi lehet már, nem ismerem személyesen csak családi legendákból.

Én nála születtem 50 évvel ezelőtt, húgom is nála született. Anyukám nagyon meg volt elégedve vele, később is hozzá járt, illetve ajánlotta mindenkinek. Közismerten igen jó szakember volt (szüleimnek is ismerősök ajánlották) és egyéb tekintetben is rendes ember hírében állt.


Azt tudom róla, hogy mivel a Sportkórház vezető szülész-nőgyógyász főorvosa volt, szinte minden válogatott sportolónő nála szült. (Ismert volt akkoriban az is, hogy abortuszt nemigen csinált vallási-erkölcsi okokból.)

2022. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!