Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megkérhetem a doktornőt hogy...

Megkérhetem a doktornőt hogy irja fel a Cataflamot?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 16:10
1 2
 1/20 anonim válasza:
60%
Ha bunkómentes válaszokat akarsz, akkor talán tegyél fel egy érthető kérdést.
2015. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Miért akarod felíratni. A Cataflam elég erős fájdalomcsillapító, de indokolt esetben felírják.
2015. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Már ne is haragudj, de erre, hogy lehet válaszolni így? Mégis kinek írja fel neked? Gyereknek? Ha igen, mennyi idős? A cataflam 1 éves kor felett adható, ha szükséges előbb is felírják. De csakis indokolt esetben. Nektek mire kellene? Ha "szelídebb" fájdalomcsillapító is hatásos lehet, akkor jobb azt használni.
2015. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

NEEE, ne írj több információt, kérlek!! Így is túl sok, alig győzünk válaszolni!



Cicabogár, milyen doktornő? Belgyógyász, fogorvos, proktológus, állatorvos? Kinek írja fel? Neked, kismacskádnak, szomszédodnak?



Vagy te az a kérdező vagy, aki feltétlen szét akarja nyomni a 9 hónapos gyerekét valami erősebb gyógyszerrel?

2015. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Már a kérdés nagyon kedves:S


Kinek? Miért?

2015. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
11%
Úristen...milyen 9 hónapos gyerekről van szó??? Valaki linkelné azt a kérdést? Miért akar erős gyógyszer adni ilyen kicsi gyereknek?
2015. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 20. 16:28
 8/20 anonim ***** válasza:
2015. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Először is nem 9 hónaposnak lesz hanem 6,5 éves fiamnak ,meg azért hogy legyen itthon tarcsiban!!

Másodszor meg Cataflam cseppről van szó!!

Harmadszor azért irtam oda hogy bunkóskodók kíméljenek mert állandóan mint ebben az esetben is belekötnek az emberbe,feltettem egy kérdést erre a válasz felirja vagy sem lett volna a válasz!!

Erre az oldalra mikor feljövök esküszöm a vérnyomásom az egekbe megy nagyon hamar!!

Miért nem lehet egyszerüen a kérdésre válaszolni!!!

2015. febr. 20. 16:43
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy ahhoz, hogy a kérdést érdemben meg lehessen válaszolni szükséges az az információ is, hogy milyen panaszra kinek lenne, vagy ahogy írtad csak "tarcsiba" iratnád fel.... A kérdésedre a válasz: megkérheted, ahogy arra is hogy fejenálljon, az más kérdés, hogy mit fog reagálni rá.
2015. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!