Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrés előtt/után megkérhet...

Rákszűrés előtt/után megkérhetem az orvost, hogy kukkantsuk meg, hogy hogy érzi magát a baba?

Figyelt kérdés

Nem fog hülyének nézni? Egy hete voltam uh-n barnázás miatt, nagyon szeretném látni, hogy minden rendben van-e.

9+4 hkm


2013. jan. 2. 12:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
51%
Szia, termeszetes kivancsisag. Sztem. Nyugodtan megkerheted!! En is megkertem utana :))))
2013. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Nekem a barátnőm rákszűrés után elvetélt!
2013. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

azt kifelejtettem, hogy másik orvosnál voltam előtte, mert rokonlátogatás miatt elutaztuk az ünnepekre és hát ott ért a dolog.


második válaszoló: szerintem ennek az esélye iszonyat kevés, normális orvos nem barbár módjára vesz kenetet, sajnálom a barátnődet!

2013. jan. 2. 13:11
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem megkérheted...Főleg hogy volt barnázásod...Elmult már?Magán dokid van?Ha meg tud a barnázásrol meg is fog nézni mondani sem kell neki...Megnézi haematoma vagy van e valami méhszájsebed vagy valami a barnázás valamitől van..de lehet csak emlékszik a szervezeted..de nézesd meg a babát mindenképp...
2013. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt már korábban is barna, akkor hozzá mentem, fekvést és Mg-t javasolt. Utána elmúlt, 3 hét múlva visszajött a dolog, ekkor a másik dokitól Utrogestant kaptam, ami után 1 nappal meg is szűnt a dolog teljesen, ennek már egy hete. A héten megyek a fent említett rákszűrésre, viszem a másik orvostól kapott leletet, remélem ezek tükrében tényleg óvatos lesz, és megmutatja a kis pocaklakót:)
2013. jan. 2. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Biztos ovatos lesz ne aggodj nekem sem ment el a baba a rákszűréstől....én is barnáztam az elején azért kérdeztem szedj még c vitamint is 2-3 x 500 mg ot!Nekem bevált..))Igaz én csak magnéziumot és c vitamint szedtem gyógyszert nem...de kb 3 hétig véreztem barnáztam haematoma volt a ludas ami szépen felszivodott...egészséges babám lett.Majd irj mi volt!
2013. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Szió. Én 10 hetesen voltam UH-n, (a méretek alapján 9+5 napos volt) és annyira emberke formája volt :) Nagyon tetszett, csodás élmény olt, érdemes megkérned!!!!!
2013. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Magnéziumot meg C-vitamint én is szedek a terhesvitamin mellett, plusz kímélem magam amennyire tudom, remélem minden rendben lesz ezután is, annyira szeretnék már túllenni a bűvös 12.héten!


Utolsó: én 8+3 hetesen láttam utoljára a bébinket, olyan volt mint egy kis gumimaci, nagyon cukin ficánkolt, az is nagy élmény volt!:D


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2013. jan. 2. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért mondom, de én most vagyok 16+2 hetes és még nekem sem csinálta meg a doki a rákszűrést! A terhességem elején járt le pont, de azt mondta nem csináljuk még meg, mert nagyon fiatal a terhesség. Ezzel várni szoktak mert vérzést, vetélést okozhat. Biztos hogy jó ötlet ez a 10. héten? Azért kérdezz meg más orvost is, akár itt a neten.
2013. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megvolt a rákszűrés tegnap,ami után a doki ránézett a babára is, teljesen jól van,már 38 mm a CRL-je!:)

2013. jan. 9. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!