Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Zárt osztályon van a párom,...

Zárt osztályon van a párom, saját felelőségemre kihozhatom?

Figyelt kérdés
Teljesen leszedálják, pszihologussal aznap beszélt mikor bement magától. azóta semmi csak gyógyszerezik. Ez nem megoldás szerintem. Lassan egy hete van ott. Tapasztalatokat, tanácsot szeretnék.

2015. febr. 23. 07:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miert kerult be?
2015. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bemesél magának dolgokat. Féltékeny.. betegesen hangokat hall.. néha azon gondolkozik,h leszurkál.
2015. febr. 23. 08:05
 3/16 anonim ***** válasza:

Akkor ne hozd ki. On es kozveszelyes lehet.


Beszelj a dokival hogy mi a diagnozis, es mit fognak tenni.

2015. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem,h megtenné. Ő is megilyedt saját magától azért ment be, h meggyógyuljon. de attól hogy be gyógyszerezik attól nem gyógyul meg ( szerintem)
2015. febr. 23. 08:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt "megiJedt", másrészt meg, ha magától ment be, akkor nem hozhatod ki csak úgy, nem vagy a gondnoka. (Gondolom.)
2015. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
25 éves. Anyukája kihozhatja?
2015. febr. 23. 08:22
 7/16 anonim ***** válasza:

A 25 éves az felnőtt ember. Ha nem áll gondnokság alatt, akkor ő dönt, hogy hol van. Mikor bement, nyilván aláíratták vele, hogy mit szeretne.


Nem, sem anyukája nem hozhatja ki, sem te.

2015. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Mi van, ha paranoid skizofren es egyszer bekattanva tenyleg leszurkal? Mert lehet, h tisztabb napokon megijed magatol, de aztan mi lesz?

Nekem mindegy, kerdezd meg a kezeloorvosat errol, de remelem nem leszel benne a Kek fenyben...

Nem egy gyilkossag volt, akar anya-gyilkossag is, hangok miatt. Szoval ez nem jatek.

2015. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg viccből nem csinálják ezt egy emberrel. Nyilvánvalóan sajnos indokolt. Ha ön- és közveszélyes, akkor meg nem tudom, kinek lenne az érdeke kihozni őt, de nektek biztosan nem. Sem a társadalomnak, sem neki amúgy.


Gondolom skizofrén, egyik ismerősöm volt ugyanígy. Megkeserítette a családja életét, majd metró alá ugrott. Ez nem játék!

2015. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se hozd ki
2015. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!