Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen módszerek vannak a...

Milyen módszerek vannak a szellemekkel illetve a létközzel való kapcsolat felvételnek? Van olyan mód amit saját felelőségemre egyedül is végezhetek és hatékony?

Figyelt kérdés

NEm arra vagyok kiváncsi hogy mi mennyire veszélyes. Az ezzel járó "veszélyekről" már annyit olvastam hogy a könyökömön jön ki. Mielött bárki commentelne, személyes döntésem és dolgom hogy miért is érdekel a téma. Nem, nem vagyok sem 10 éves sem divat hajhász.

Válaszaitokat köszönöm előre is!


2011. júl. 8. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
az egyik leghatékonyabb dolog szerintem a következő, persze amihez nem kellenek különleges eszközök, és direkt egyedül lehet végezni. Kell hozzá két üres, viszonylag kis doboz. Pl tejfölös, joghurtos, vagy akár fél literes üdítős flakonból kivágott akkora rész. Szigszalag, egy hosszú zsinór, papír, ceruza, és hatalmas bátorság. A dobozok aljára felragasztod a zsinór egyik, illetve másik végét, majd éjszaka az egyik dobozt kihelyezed arra a helyre ajol a szellemmel szeretnél kommunikálni, a mésik vége nálad marad. A füledhez helyezed és hallgatódzol. Lejedzed a hallottakat. Ilyen egyszerű.
2011. júl. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van valami jelentősége, hogy a madzag milyen anyagból van? illetve mit is kéne tapasztalnom? tudsz valami élmény beszámolót?
2011. júl. 10. 00:15
 3/4 anonim válasza:
100%
én nem értek az idézéshez, de amit az első leírt az a gyerekeknek készíthető "dróttelefon" ami csak egy játék, és nem szellem idéző dolog.
2011. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szellemekkel NEM LEHET FELVENNI A KAPCSOLATOT és akik mégis fel akarják velük venni azok a médiumok akik csak kifacsarják emberekből a pénzt és közben semmit sem tesz! A szellemeket a kisgyerekek 0-3 éves korig látják és valakinek ez az érzéke azután is megmarad! SZELLEMEKKEL NEM LEHET FELVENNI A KAPCSOLATOT átlag embernek csak annak akinek ilyen képessége van!
2012. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!