Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki segítene a labor...

Valaki segítene a labor eredményem megértésében?

Figyelt kérdés
Aki ért is hozzá..:) lefotóznám.. Egészségügyi suliban tanulok, értem hogy néhány miért magas (pl gyulladás)..de az orvosom meg beteg, engem meg érdekelne :)

2015. febr. 23. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Most miért nem lehetett akkor már rögtön ide felrakni a képet?
2015. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos lesz aki segít, de talán ez alapján is sikerül pár infót megtudnod.

[link]

2015. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# : mert nem erdekel 5097 ember véleménye, akik esetleg semmit se értenek hozzá csak hallottak ezt azt. De Nyilván bárki mondhatja hogy ért hozzá..:/ igazából az érdekelne, hogy pajzsmirigy miatt kuldtek el vervetelre, es hogy melyik adat utalhat ra? Amugy meg enelkul a komment nelkul nem tudtal volna tovabb netezni?komolyan nem ertem..
2015. febr. 23. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem bírtam ki. És igen, valamennyire értek hozzá. Megláttam a kérdést, gondoltam segítek. Erre nincs itt semmilyen laboreredmény. Egyszerűen nem értem, hogy miért kell még pluszban azért nekem irkálnom, hogy utána segíthessek:D


Egyébként a TSH, fT3, fT4 eredmény mutatja a pajzsmirigyműködést.

2015. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamennyire?:) aaz jo, mert ilyenek nincsenek az eredmenyen..:o
2015. febr. 23. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nah, mutasd már inkább azt a leletet:D
2015. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!