Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik ezek az undorítóan hosszú...

Mik ezek az undorítóan hosszú várakozási idők a szakrendelésre?

Figyelt kérdés
éves anyajegy vizsgálat a bőrgyógyászaton 3 hónap.fáj a térdem,kínoz egész nap már, ortopédia 3 és fél hónap.normálisak ezek?nem dogoznak egész nap,6órás az ebédszünet vagy a teljes megyeszékhely évente kétszer bejelentkezik hozzájuk? ha bemennék baltával a fejemben a sürgősségire ott is 3hónapot kell várni?remélem nem.na pedig ott aztán van tömeg.ha őket el tudják látni akor a többi osztályon kevesebb emberre mért kell ennyi várakozási idő? tavaly voltam ultrahangon a 2perces vizsgálat mellett 5-en voltak bent 1 óra alatt...
2015. febr. 27. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szeptemberben kaptam időpontot kardiológiára... most májusra. Kösz, addig meghalok szívrohamban. :D Szemészetre szeptemberben márciusra... Endokrinológiára most megyek, 4 hónapja kértem időpontot. Én nem tudom, mi ez, de vérlázító. Belekeverhetnék politikai kérdéseket a dologba, de nem megyek bele inkább.
2015. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Apró ár a rezsicsökkentésért.
2015. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezze meg rezsibiztosát, gyogyszerészét!
2015. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Népirtás!
2015. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Stadionokra van pénz, az egészségügyre nincs. Melyik a fontosabb?
2015. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom mindenhol. Ha fáj valami, akkor meg kell oldani vény nélkül kapható gyógyszerrel, vagy a netről levett információval, ha nincs privát orvosra pénz. Az pedig nincs sajnos. A Baleseti ügyeletről elküldték a megkéselt beteget egy másik kórház traumatológiájára, mert nem oda tartozott.
2015. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6 órás ebédszünet? Szeretettel várlak az urológián, ahol kedden 170 betegünk volt úgy, hogy az orvos közben két órára elment operálni. Fél hétre meg is voltam a papírmunkával...
2015. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
az a szomorú hogy ha lenne pénzem magánorvoshoz bármikor mehetnék.hát sokat ér a társadalom biztosítás.egyébként igazatok van ez népirtás.politikailag annyit hogy ha a "kedves" politikusainknak bármi baja van ők ingyen kapnak VIP magán orvosi ellátást.na erről nem írom le mit gondolok mert úgy kitiltanak hogy még nézni is rossz lesz.
2015. febr. 27. 15:56
 9/19 A kérdező kommentje:

kedves 7es válaszoló 15:55 nem tudom mi van az urológián ott még nem voltam.viszont mint írtam a 2perces ultrahang vizsgálaton egy óra várakozás után ötödik voltam aki bement.nem nehéz kimatekozni hogy 5x2 az 10.mi van a maradék 50percben? feltételezem másnak sem tart tovább mert nekem a teljes felsőtestemmel végeztek 2perc alatt.

a papír munkát egy másik ember végezte 1percen belül a kezembe nyomta a papírt. nem azt mondtam hogy sehol nem dolgoznak de sok helyen nem ártana rákapcsolni mivel nem tömve vannak a várók hanem ahol én eddig voltam ott beutalóval időponttal pár darab ember ült kint a váróban akik az indokoltnál többet várnak.ha egy ember kimegy akkor a következő nagy sokára juthat csak be.nem vagyok orvos nem tudom mit csinálnak ilyenkor de soha sem azt láttam rajtuk hogy halálosan kimerültek lennének stb.

2015. febr. 27. 16:06
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Ez kérlek az Orbanisztán! (Na és aztán,hát aztán...) Ez azért van mert hiába jár a TB az állambácsi az intézményeknek havonta csak iksz mennyiségű beteget támogat. Ezért van aztán hogy sok helyen azt mondják h boxs de teli vagyunk miközben a személyzet "malmozik". Hiába lenne rá idő adott esetben, a rendelőnek /kórháznak azt senki nem fogja kifizetni... és igen, lehet menni magánhoz(mert a TB az egy nagy vicc csak eg plussz összeg amit kb. A semmiért fizetsz) ja, hogy nincs rá pénzed? Akkor "annyit is érsz" ki lett ez mondva kerek perec

. Egyébként nem értem a meglepődést. Van még ma itthon valami ami jól működik? (Hát max a korrupció meg a lopás csalás parasztvakítás)

2015. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!