Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másfél hét várakozás fogtömésr...

Másfél hét várakozás fogtömésre hosszú idő?

Figyelt kérdés
Tegnap bejelentkeztem fogorvoshoz. Nyár óta érzem hogy néha fájdogál a fogam, de tegnap már a nyelvemmel lyukat is érzékeltem, és lüktet is néha. A fogorvos másfél hét múlva tud csak fogadni. Keressek másik dokit, vagy ez a jó pár nap még belefér? Azért ragaszkodtam volna hozzá, mert eddig tömésnél én sose kértem injekciót, és ő szépen meg is csinálta, nem fájt. Mondjuk most az ínyem mellett van a lyuk. Akkor egyébként érdemes lenne érzéstelenítőt kérnem, vagy ez nem ettől függ?
2015. febr. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nyár óta fáj, akkor ez a pár nap már nem számít.
2015. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy másfél hétre kaptál időpontot. Nekem a nyáron kiesett egy tömésem. Másnap elmentem a fogorvoshoz. Megnézte és 2 hónapra adott időpontot.
2015. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Körzeti vagy magán?
2015. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha korzeti orvos,akkor orulj hogy ilyen "hamar"adott
2015. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Körzeti. Kérdeztem a magánrendelését is, azt mondták ott is ennyit kellene várnom. De a hozzászólások alapján úgy látom sehol nem jobb a helyzet. :S Katasztrófa...
2015. febr. 6. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ínyed mellett van a lyuk, akkor kapsz érzéstelenítőt, mert annak a fúrása eléggé fájdalmas lenne anélkül, de ha lüktet is a fogad, akkor lehet, hogy gyökérkezelni kell, ahhoz pedig adnak fájdalomcsillapítót amúgy is.

Én 2 hónapra kaptam magán fogorvoshoz időpontot.

2015. febr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!