Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek az ápolónőkr...

Mi a véleményetek az ápolónőkről, ápolókról általánosságban, és mi a véleményetek az ápolásról, mint szakmáról?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 18:06
 1/10 anonim válasza:
100%
Minden tiszteletem azoké, akik vállalják és lelkiismeretesen végzik ezt a munkát.
2015. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semleges a véleményem. Anyukám ápolónő de én nem szeretnék az lenni. Nagyon erős gyomor kell hozzá. Ha bírod az olyasmit ami a szakmával jár akkor tuti tetszeni fog. De én azt várom hogy anyukám megkaphassa az aszisztensi posztot ami már egy sokkal tisztább, klasszabb meló. Persze kórháztól függ mert ahol anyukám dolgozik rengeteg a ....hmmm....hogyismondjam az olyan ember aki hát koszos.....a múltor a tetvet is elkapta.... :(( :/
2015. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25 eves vagyok apolono. mostnaban ugy erzem eletem legnagyobb hibaja az volt hogy ezt valasztottam. ha visszacsinalhatnam nem erre a palyara mennek. a mostani helyzetben szerintem a hivatastudat es szerelem sem eleg a szakmahoz. labtorlok vagyunk. gyomor es nagyon sok turelem eros idegek kellenek. "kezdo" ( 3 eve) okjskent netto kb 90.000-ert
2015. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én orvosként azt mondom, hogy többségük előtt le a kalappal. Rendkívül megterhelő munka (mind fizikailag, mind lelkileg), és messzemenőkig nem kapják meg azt az elismerést - sem anyagilag, sem erkölcsileg - amit megérdemelnének.
2015. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tisztelem őket. Remélem rajtam kívül még sokan adnak hálapénzt nekik.
2015. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehéz munka, és le a kalappal azok előtt, akik hivatásból csinálják.
2015. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ápolónők nagy százaléka már csak hivatásból csinálja, amilyenné romlott az eü. helyzete az utóbbi években
2015. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos, én apolonak tanulok jelenleg, és meg kell mondjam, hogy eddignagyon tetszik, úgy érzem ez nekem való. Ez nem az a szakma, ahol agyon fogod keresni magad, és nem is az, ahol mindenki neked fog halalkodni. Fel kell keszulnod mindenre. De az sem mindegy, hogy főiskolán vegzel, vagy csak egy sima okj-s képzést csinálsz. Nyilván a diplomások inkább vezető pozíciókat töltenek be, az okj-t vegzetteke a "sötétebb" munka. Mindezek tudatában kell ezt eldönteni, mert azon túl, hogy nem túl kifizetődő, egy gyönyörű szakmának tartom (már ha valaki szereti is csinálni) azonban ha arra vagysz , hogy egy jól fizető munkát szeretnél kevés vagyis kevesebb munkával, akkor le kell, hogy beszéljenek róla.
2015. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te hol tanulsz és hányad éves vagy?
2015. márc. 6. 15:27
 10/10 anonim ***** válasza:
PTE -ETK első éves vagyok. Igaz még nem sok gyakorlati orank van ami szorosan ehhez kapcsolódik, de ami van azt élvezem, és alig várom, hogy több ilyen legyen :)
2015. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!