Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » ÜGYFÉLKAPU Nekem nincs regiszt...

Kerry0226 kérdése:

ÜGYFÉLKAPU Nekem nincs regisztrációm, de nem tudom, hogy az adataim ettől függetlenül megtalálhatóak-e?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor rokon (pl. szülő) ügyfélkapuján keresztül megnézhetem, vagy ő megnézheti-e a tudtom nélkül az én betegéletutamat? Vagy mindenki csak a sajátját láthatja?
2015. márc. 2. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a sajátodat tudod megnézni.
2015. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bemész szépen a kis lábaiddal az okmányirodába, és csináltatsz egy regisztrációt.

Igen, az adataid nyilván vannak tartva a Központi Adatnyilvántartóban. Onnan kérdezi le a rendőr bácsi, amikor igazoltat téged.

2015. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A betegéletutadhoz csak te férsz hozzá, meg az orvosaid és a gyógyszerészek, ha nem tiltottad le a részükre.

Egy nyilatkozattal tudod letiltani. Én például megtettem, hogy ne lássa az összes patikus meg az összes orvos az előéletemet.

2015. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazából a helyzet az lenne, hogy lesz egy kisebb műtétem, amiről nem szóltam otthon (van most elég baj, ne aggódjanak), és azon aggódtam, nehogy a családom meglássa az ügyfélkapun keresztül, a betegéletutamban. De akkor ezek szerint nem kell emiatt aggódnom....

2015. márc. 2. 12:50
 5/6 anonim válasza:
Csak a sajátod tudod megnézni
2015. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! :)
2015. márc. 19. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!