Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem vesznek komolyan az...

Miért nem vesznek komolyan az orvosok?

Figyelt kérdés
Tartós hőemelkedésem van (több hónapja). De nem foglalkoznak vele csak mutogatnak egymásra majd a másik megmondja, hogy mitől. Nem az a baj, hogy magasabb a hőm hanem, hogy mellette rosszul is érzem magam olyankor. Mostmár van egy más jellegű panaszom is, hova mehetnék még, kihez forduljak? :(
2015. márc. 2. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Amilyen jellegű a panaszod oda.
2015. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szintén ezzel a panasszal volt egy arcüreg röntgen, ennyi. Saját döntésemből/pénzemből mentem immunológushoz, csináltattam teljes vérképet de minden rendben. Azóta volt időszak mikor elmúlt több hónapra, majd újra előjött. Már nem foglalkozok vele, mit csinálhatnék.
2015. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert csak találgatnak! ilyenek
2015. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy értelmes belgyógyászhoz kellene elmenned. A tartós hőemelkedés kell, hogy jelentsen valamit, és a TBC-től kezdve a lymphomákig nagyon sokminden állhat a háttérben. Sajnos valóban nem minden orvos dolgozik olyan alaposan, mint kellene, de azt javaslom, ne add fel, mert ez komoly dolog is lehet.
2015. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, nekem sajnos több problémám is van jelenleg, és én az internetről okosodom, meg magándokikhoz járok, saját magam megyek vérvételre (magán), amit gondolom, h baj lehet... szóval igazából magadra tudsz számítani szerintem.

meg pl. holisztikus dokihoz menj.

2015. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!