Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet hogy bele szúr a...

Mitől lehet hogy bele szúr a bordán alá a jobb oldalon? Minden válasz érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elöl, akkor ez a májad lehet.
2010. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, úgy értem elöl-oldalt.
2010. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mi lehet a májjal? Hát végülis oldalt és úgymond előle ahogy írtad
2010. febr. 14. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha sokat iszol, lehet, hogy meg van duzzadva és nyomja a borda. Ha nem, lehet valami gyulladás is.
2010. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Panaszaidat okozhatja úgynevezett intercostalis neuralgia (bordaközi idegbecsípődés) is. Ez általában erős fizikai igénybevételt, vagy rossz mozdulatot követően szokott kialakulni, és néhány nap után spontán rendeződik. Kellemetlen, de ártalmatlan betegség. Amennyiben a panaszok nem csökkennek pár napon belül, vagy nehézlégzés, fulladás jelentkezne, érdemes elmenni egy orvoshoz, mert akkor kivizsgálásra van szükség!
2010. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!