Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont érdemesebb megvenni karácsonyra? Sony Ericsson xperia x10 mini pro? -vagy LG GT540? Remélem sok hasznos válasz lessz, mivel fontos! A kérdés hogy melyik jobb? Melyiket érdemesebb megvenni? Ilyesmik

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat! Karcsányonyra lessz ajándék de nem tudom melyik mert mindkettő tetszik ,
2010. nov. 26. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
én az lg-t választanám :)
2010. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
SE, nem is kérdés.
2010. nov. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
LG:) SE Mint a ne nevébe is van, nagyon Mini-mális tudással rendelkezik a X10 Mini(mális tudás).A pro csak úgy van oda biggyesztve.
2010. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó: lol. nem azért mini, mert minimális a tudása, hanem mert nagyon pici, a prot pedig nem csak úgy odabiggyesztették, hanem azért pro, mert szétcsúsztathatós qwerty billentyűzete van.

Egyébként meg ugyanannyit tud, mint az LG, sőt, a kamerája pl jobb....


Kérdező: Szerintem SE. A qwerty bill. miatt, na meg a kamera miatt.


De ha javasolhatok más telót: Samsung Wave :) Bada op.rendszere van, de ez legalább HD-s videókat készít. [egyébként nagyon szépen-videókat és képeket is]

2010. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
SE
2010. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

GT540...x10 mini pro nagyon kicsi, szerintem netezésnél kifejezetten idegesítő


GT540-ben viszont rezisztív kijelző van ami hátrány lehet, viszont tapasztalatból mondom, mivel gt540-em van, hogy meglepően jó...szerintem a középkategóris telefonok kapacitív kijelzőjét veri

2010. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Hello most érveket írok neked!

GT-540: egy hátránya van: szar kijelző

X10 MiniPro: Lehet, hogy a tudása PRO, de nagyon MINI (ha érted mire gondolok?! :)

Tehát ez a kettő közül inkább az LG

Amúgy szerintem már inkább válaszd a SE X8-at vagy a Samsung galaxy 3-at!


remélem tudtam segíteni! sok sikert a vásárláshoz!

2010. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen telefonom van, de környezetemben van mindkettő, és szerintem az SE jobb. Lehet, hogy kisebb, de gépelésnél a fizikai billentyűzet nagy előny, ha pl. egy öt mondatnál hosszabb e-mailt akarsz írni, akkor nagy előny ha nem körömmel kell b@sztatnod az LG rezisztív kijelzőjét, hanem ott vannak a valódi gombok - mondjuk ebben a tekintetben a legtöbb ma kapható teló jobb a gt540-nél, így fejből nem is tudok mondani olyan telefont amiben nem kapacitív kijelző van. (Kivéve persze a Sasmung Divat, de az... hát olyan amilyen...)
2011. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!