Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltam vérvételen. Az eredmény...

Voltam vérvételen. Az eredményekben 5 dolog van, ami nem a normális értékben van. Elmondjátok, hogy mik ezek?

Figyelt kérdés

Alkalikus foszfatáz: 331


Vas: 29.5

MCHC:359

Neut:36.0

Lymph:51.4


Mik ezek? Mit csináljak vele. Az orvos nem mondott semmit, azt mondta, hogy ezek jók. De akkor is zavar.



2015. márc. 4. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem olyan nagyok az eltérések a normális tartománytól, hogy gond lenne, illetve más, ezekhez kapcsolódó értékek jók, ezért mondta az orvos, hogy jó eredmény, ne aggódj. Egy két eltérés mindenkinél van, akkor van gond, ha ezek kiugróak, de a tiéd nem ilyen.
2015. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez [link] alapján úgy tűnik, hogy csak a neutrofil van kívül referencián, az viszont elég rendesen. Ez egy immunsejt típus, azt írják bakteriális fertőzéseknél magas.
2015. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!