Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretnék egy Tsh-t és egy...

Szeretnék egy Tsh-t és egy vérképet, mit mondjak a dokinak?

Figyelt kérdés
Azt tudja, hogy magas voltva tsh-szintem (9.9) de nem kaptam rá gyógyszert, csak hogy fogyjak le, mert van rajtam tíz kiló. Fogytam is, és szeretném megnézni hogy most mennyi a tshm. Meg szeretnék egy labort is, de mit mondjak az minek kell?

2015. márc. 5. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:

A háziorvos különösebb indoklás nélkül is kérhet le rutinlabort, ha már rég nézték.

Én csak annyit szoktam mondani telefonon, hogy szeretnék egy ellenőrzésre elmenni, mert már rég voltam (mikor mi, mell ultrahang, vérkép, ekg) és kérhetnék-e beutalót rá. Mire odaérek a rendelőbe, már kész a beutaló és kiadják az ajtón.

2015. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor elég csak annyit mondanom, hogy rég volt. :)
2015. márc. 5. 08:15
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen, meg hogy korábban gond volt a TSH-val is.
2015. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kaptam beutalót.:)
2015. márc. 5. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy nem ad rá gyógyszert.
2015. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1.9 lett.:)

Ez hogy lehet?

2015. márc. 16. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy már a fogyástól felgyorsult az anyagcseréd. Érdemes félévente megnézetni.
2015. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem vettem észre hogy fogytam volna.
2015. márc. 16. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!