Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy fogimplantá...

Mennyibe kerül egy fogimplantátum beültetése?

Figyelt kérdés
És tényleg kb. fél év mire kész lesz? Mennyire fájdalmas?

2015. márc. 5. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg sokáig tart, mert a csontnak gyógyulnia kell. Az árát nézd meg egy hozzád közeli fogászat weboldalán
2015. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom van gyorsabb eljárás is, szerintem fogászat függő. Az árak is eléggé változóak és a mennyiségtől is függ. Teljes fogsorra szól-e, vagy csak az egyik részre? Vagy pl alul csak egy kisebb részre stb. Nekem pl. akarták vhol egy milla felett is csinálni, alsó és teljes fogsor esetén, de jól átvágtak volna, ha belementem volna. Végül kiderült, hogy szükség sincs rá igazából. Szóval szerintem nézz több helyen körbe. Egyéb eljárásokra is kérdezz rá, hogy más lehetőséged nincs-e, maguktól nem mindig mondják.
2015. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd csak,ez nem jó?

2015. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!