Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül sztk-ban egy...

Mennyibe kerül sztk-ban egy fogimplantátum műgyökérrel, mindennel együtt?

Figyelt kérdés
Tudom sokan azt javasolnák,hogy menjek magánorvoshoz,de én sztk-ban szeretném,itt leg. röntgenekért stb nem kell pluszba fizetni.Szeretném,ha olyanok írnának véleményt akik mostanában csináltattak és inkább bp-i árakra lennék kíváncsi.Még az is érdekelne akinél esetleg kellett csontpótlást is végezni. Ezt hogy kell elképzelni és mennyibe kerül?
2014. júl. 31. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Implantátumot nem csinálnak TB-re, sőt csontpótlást sem.
2014. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy kell fizetni.Nem is írtam olyat, hogy Tb támogatná stb.Fogalmam sincs akkor honnan veszed kedves első válaszoló.
2014. aug. 1. 00:30
 3/7 anonim válasza:
67%
Sztk-s orvos rád néz, megkérdezi, mivel foglalkozol, majd mond valami árat. Fizetős beavatkozásoknál általánosságban sokkal jobban jársz a magánorvosokkal. De esetleg menj be a körzetidhez, kérdezz árat, aztán nézz körbe másutt is ;) (Nekem pont 2 hete csapos koronára 60ezret mondott a sztk, magánrendelőben 26500 volt a vége - hát nagyon nem mindegy!)
2014. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Akkor miért SZTK-ban akarod megcsináltatni, ha nem TB-re szeretnéd? Az SZTK-ban, TB-re dolgoznak.
2014. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sztk-ban is lehet csináltatni pótlást.Én azért gondoltam ott,mert ilyenek,hogy röntgen,konzultáció esetleg gyökérkezelés ha lenne az ingyenes.Azzal tisztában vagyok,hogy anyagárat fizetni kell.Mit nem lehet ezen érteni:P Másodiknak köszönöm a válaszát egyébként :)
2014. aug. 1. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az SZTK rendelők többségében sehogy, vagy csak hallomásból ismerik az implantátumot, de beültetni még egyet sem ültettek be. Ilyet magánfogászaton csináltass.
2014. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Az SZTKban dolgozók többsége magánban is rendel és itt is-ott is csinálnak mindenfélét.
2022. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!