Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltatok már a Pécsi Gyermekkl...

Zsuzsi0823 kérdése:

Voltatok már a Pécsi Gyermekklinikán a József Attila úton? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azért érdeklődnek mert van egy 4 hónapos kisfiam aki ha mélyebben elalszik valamikor álmában kezd el sírni,üvölteni de nem tudom felébreszteni, levegőt sem vesz sokszor! Az aggasztó hogy ilyenkor a kezei és a lábai megfeszülnek! Ezért küldtek el minket neurológiára! Gyorsabbnak láttam a vizsgálatokat ha befekszem vele a kórházba de viszont aggódok hogy majd este nem lehet velem egy szobába és nem aludhat mellettem mert itthon velem alszik az ágyban pont ez miatt a sírás miatt! Amúgy tápszeres baba! Annyit mondtak hogy megfigyelés alatt lesz! Arra lennék kíváncsi hogy ha valaki volt már bent kisbabával akkor ez hogy működik? Fürdetni én fürdethetem vagy ők? 3 napot biztos bent leszünk! Elöre is köszönöm a válaszokat! :)

#tapasztalat #gyermekklinika #álmába sír #megfeszül a keze-lába
2015. márc. 6. 14:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!