Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan bőrgyógyászat ahol...

Van olyan bőrgyógyászat ahol altatásban is lehet leszedetni anyajegyeket?

Figyelt kérdés
Budapesti és Kom-Esztergom megyei érdekelne elsősorban.
2010. febr. 14. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem + 80-100ezerért bárhol.
2010. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd altatásban? Fölösleges kockázat. Vagy félsz a tűtől? Azt az altatásnál is megkapod.
2010. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden van.De csak az altatás minimum 70 ezer ft
2010. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem jópár anyajegyet leszednének és ha jól tudom érzéstelenítővel körbeszurkálják és kimetszik. Na ennyi szúrást és a tudatot hogy éppen szabnak ki belőlem nem tudnám elviselni :(
2010. febr. 14. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyajegyet altatásban leszedetni?xD Hát bocs, de ha ennyi fájdalomküszöböd sincs, hogy fogsz szülni (persze ha lány vagy, ha férfi akkor nem szóltam:)! De viccet félretéve, nem fájdalmas dolog, hidd el! Ha meg mindenképp altatni akarod magad, egyrészt az orvosok kiröhögnek, de van amelyik meg is csinálja plusz 100k-ért!
2010. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem értem miért válaszol olyan aki fikázni jön és nem ad érdemleges normális válszt.

Kedves utolsó nem egy anyajegyet kell leszedetnek hanem sok. Sok. Ez lehet akár 20 is. Vetted?? Lehet Te fakír vagy de 20 injekciót nem hiszem hogy elviselek olyan érzékenyhelyeken ahol anyajegy van. És nem csak anyajegy van hanem szemölcs és olyan kis bőrkinövések is. Nem akarok 4 hónapig nap mint nap bőrgyógyászhoz járni. Ez ezért ugye érthető. Szeretnék egyszerre megszabadulni tőlük.

2010. máj. 28. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!