Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogorvos kérdések? Van itt...

Fogorvos kérdések? Van itt olyan, akinek sok rossz foga volt, mire rászánta magát arra, hogy elmegy dokihoz?

Figyelt kérdés

Van egy lyukas fogam, meg egy, ami félbe van törve.:(

Szeretném megcsináltatni, de a körzeti dokiról sok rosszat hallottam, így úgy döntöttem, magánorvoshoz megyek.

Magánrendelésen normálisak az emberrel, nem? Elég durva betegségen vagyok túl (lelkileg), szóval nem szeretném, ha két lyukas fog leoltanának, és a sárba döngöljenek.:(

Van itt olyan, akinek (akár kettőnél) több lyukas foga volt, de elment és megcsináltatta? TB vagy magándoki, akinél járt? Ha magándoki, mennyibe került?

Előre is köszi!

17L



2015. márc. 20. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Két lyukas fog miatt sehol nem fognak leoltani, mehetsz nyugodtan körzetihez is, ha jó fogorvos, de magánhoz is, a félbetört, elég sokba kerülhet, ha csak csappal és koronával lehet megoldani, ez kb 40ezer, egy tömés 10-14 körül van.
2015. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én házhoz mentem betömetni a fogaimat, nekem tizet kellett mivel nemjártam vmi sűrűn fogdokihoz, felkészítettem magam, már tudtam mire számitsak így túléltem, 10 ezer 1 fog

Ha félsz próbálj ki légzés teknikákat, vagy vmi nyugtató tevékenységet, de szerintem szólhatsz a dokinak ha vmi gond van, viszont arra figyelj milyen orvoshoz mész nehogy a menthető fogad is elfaragja vagy kihúzza!

2015. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!