Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet belőle gond ha az...

Lehet belőle gond ha az asszisztens rossz dátumot írt a táppénzes papírra?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál, aki szerdáig akart felvenni mert annyira nem vagyok beteg de szabira küldik a munkahelyen az embereket mert nincs munka a héten és nem akartam, hogy elvesszen ezért megkérdeztem hogy nem lehetne-e az egész hetet kiírni. Mondta, hogy nem mert ilyenre nem vehet fel addig (hányás, rossz közérzet, hőemelkedés+láz), aztán jött a következő beteg, majd az asszisztense megírta a papírt de közben telefonon beszélt szóval szerintem félreértette a dokit, és hazafelé mikor néztem mégis egész hétre ki lettem írva. Ő vitte be az adatokat is a gépbe, csak ha az orvos észreveszi hogy nem ezt mondta, kereshetnek még emiatt? Plusz nem akarom hogy azt higgye én vettem rá az asszisztenst vagy valami.

A munkahelyemre se telefonáltam még be hogy meddig vagyok kiírva mert nem tudom lesz-e valami következménye.



2015. márc. 2. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Még ha észre is vennék, kétlem, hogy zaklatnának 2 nyomorult nap miatt, nem 2 hetet írt el. Valójában fogalmam sincs hogy működik, de nehezen tudom elképzelni, hogy ezernyi beteg után a doki a nap végén még üldögélne az asszisztens mellett és nézegetné, hogy kinek mi lett beírva.
2015. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, akkor megnyugodtam, nem gyakran vagyok beteg meg járok orvoshoz szóval azért vagyok ilyen tudatlan ezekben a dolgokban :D

Ment a zöld kéz és akkor felhívom a munkahelyet is!

2015. márc. 2. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!