Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » El tudom intézni neten kereszt...

El tudom intézni neten keresztül azt hogy változott a nevem és új TAJ-kártyát szeretnék?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Kb 1 hónapja intéztem, telefonon érdeklődtem én is, hogy muszáj-e személyesen intézni. Be kellett menni az OEP-hez a Teve utcába, és kb 10 perc alatt kaptam újat. Kellett hozzá az új személyi, új lakcímkártya, meg a régi TAJ-kártya. Sok sikert!!!
2008. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kár.:( Köszi azért!

És azt nem tudod, hogy meg kell várnom míg megkapom az új személyit vagy elég az az igazoló lap amit addig adtak amíg nem kapom meg?

2008. aug. 26. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak arra a névre állítják ki, ami a személyiden szerepel, vagyis meg kell várnod. Én is megszívtam ezzel a múlt héten..
2008. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, akkor ezzel még várnom kell.
2008. aug. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!