Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok ajánlani Zalaegerszeg...

Tudnátok ajánlani Zalaegerszegen nőgyogyászt?

Figyelt kérdés
Pcos vagyok és keresek olyan nőgyogyászt aki rendesen megvizsgál babát szeretnénk és segit meg elmagyaráz mindent ! Ajánlanátok ha tudtok ilyet!? Tapasztalatokat is szivesen meghallgatnám Köszönöm
2015. márc. 26. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Pcos-hez nem.ért egyikük sem, ezt kimerem jelenteni, mert végig jártam őket. A legtöbbjük ész nélkül műteni akart, meg hormonokkal tömni (pl fogamzásgátlóval). A hármas kezelés vagy az inzulinszint mérés el sem hangzott sohasem. Végül a Goldfingerhez mentem el, aki kerek-perec megmondta, hogy ő ehhez nem ért, ez nem elsősorban nőgyógyászati gond, hanem endokrinologiai, és elküldött endokrinologushoz. Egyébként mint nőgyógyász és szülész, maximálisan meg vagyok vele elégedve, ő az orvosom azóta is, tisztelem, amikor valaki felismeri a korlátait és nem játszik istent.

Az már más tészta, hogy normális endokrinologus sincs itt Zalaegerszegen és közben teljesen spontán és megmagyarázhatatlan módon teherbeestem.

Ha jót akarsz magadnak, akkor a pcos.hu oldalon nézz körül és menj el a mensmentisbe. Több barátnőm is küzd a betegséggel, és mind csak ott kaptak segítséget, minden más, csak időhúzás.

2015. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ és te szedtél valamilyen gyogyszert mikor terhes lettel ? Én jelenleg fogamzásgátlot szedek de nem szeretném már mert nem látom értelmét voltam nőgyogyasznál tovább küldott endokrinologushoz ök meg vissza a nőgyogyászhoz és végul irt fel gyogyszert ennyi és nem tudom kihez forduljak
2015. márc. 27. 10:45
 3/4 anonim válasza:
A nőgyógyászt nem értem, mikor a kivizsgálása belgyógyászati hatáskörbe tartozik. Keress egy olyan belgyógyászt aki már találkozott ilyennel, de ne az SZTK-ban...inkább maszekot. Hm..esetleg az újonnan nyílt magán klinika? Állítólag iszonyú felszerelt stb...Egy próbát megér!
2015. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Amikor teherbeestem, nem szedtem gyógyszert. Mi még nem akartunk gyereket, így védekeztünk egy alkalmat leszamitva, ekkor estem teherbe. Teljesen véletlenül és csodás módon. Senki nem érti, hogyan sikerült, mert nekem akkor már évek óta semmilyen ciklusom nem volt, csak gyógyszerekkel tudtak néha valamilyen vérzést előidézni. Visszamehetsz nőgyógyászhoz, de nem fog tudni segíteni, csak idő-és pénzpocsékolás. Keress Budapesten rendes magándokit, pl mensmentisben vagy várj a csodára, nekünk is bejött. De azt jobb ha tudod, hogy a kezeletlen pcos gyakran okoz vetélést, nekünk ebben is szerencsénk volt, mert semmilyen problémám nem volt s terhesség alatt, leszamitva a terhességi cukrot, ami a pcos-sel karöltve előre jelzi a későbbi cukorbetegségemet. A pcos nem csak és elsősorban nőgyógyászati gond. Azért küld az endokrinologus nőgyógyászhoz, mert fogalma sincs arról, hogy mit kellene tennie, ez a sajnálatos helyzet.

2015. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!