Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalatod van a -...

Székely Mór kérdése:

Milyen tapasztalatod van a - BEMER - gyógyhatású készülékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
utálom az ilyen ingyenreklámokat. jelentettem.
2015. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdeklődő vagyok gyanítom hogy a BEMER SZÉLHÁMOSSÁG !
2015. márc. 30. 20:19
 3/7 anonim válasza:

Szia, engem is érdekelne az, hogy kinek van gyakorlati tapasztalata a kérdésben..


Olyan nagy kamu nem lehet, itt orvosok is nyilatkoznak róla, és ahogy látom orvosi rehabilitáción is használják:


https://www.youtube.com/results?search_query=bemer

2015. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

engem is érdekel, hogy jó lehet-e a bemer, ezt most találtam:


[link]


kórházi felhasználás:

[link]


[link]


Valószínűleg működik, ha kórházakban is használják..

2015. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

itt pedig megtaláltam egy mátészalkai kórházi prezentációt, amiben betegeken végzett kezelés eredményekről számolnak be:


[link]


hm, úgy tűnik működik:)

2015. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

még ez is hitelesnek tűnik, összefoglaló tanulmány különböző orvosok nevével és szakterület megjelöléssel:


[link]

2015. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bellu56 válasza:
Nekem nincs tapasztalatom, de az ismerősöm, már évek óta használja, sclerosis multiplex betegsége van, már elég súlyos az állapota. Van fejre tehető része is a gépnek. Ez a betegség nem gyógyítható, de a gép erősen lelassította a folyamatot. Mikor megvették, már alig tudott járni, a lakásból nem tudott kimenni. A használatával pár hónap után már kirándulni mentek. Azóta sokat romlott az állapota, de még mindig tud igaz már csak rövid távon sétálni. Az orvosa azt mondja már rég tolókocsiban kellene ülnie. Szóval nekik használt.
2021. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!