Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lyme-kórral kapcsolatban van...

Lyme-kórral kapcsolatban van bármiféle tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 16:58
 1/2 poiu ***** válasza:
Több ismerősömnek volt. Mi a kérdésed? Ki kell kezelni, mert az idegrendszert is megtámadhatja.
2013. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, én is megfertőződtem. Sokat járok túrázni, és egy hete vasárnap megjelent a kokárda alakú folt (nem tudom, hogy aznap volt-e bennem kullancs, mert mindig átnézem magam, de sose láttam). A doki írt fel antibiotikumot (10 napra), és azt mondta, hogy ha bármi van, menjek vissza.

Az érdekelne, hogy milyen gyakori, hogy az antibiotikum szedése után előjönnek újabb tünetek, illetve, hogy ha igen, akkor mennyi idővel utána. Milyen tünetek ezek? Egyből a lyme-kórra gyanakodtak az orvosok? Milyen vizsgálatok vannak "bizonyításra", hogy az adott tünetet tényleg a Lyme okozta?

Persze utánaolvastam, de a tapasztalat mindig többet mond. Tudom, hogy sok hülye kérdés, de ezek ma megfordultak a fejemben.

2013. jún. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!